Pro Rent - Wynajem Samochodów

lang

Rezerwacja

  • Wydanie / odbiór samochodu poza godzinami pracy wypożyczalni płatne dodatkowo (20,00 PLN z VAT)
  • :
  • :
  • Dodatkowe wyposarzenie:
  • Forma płatności:

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Pro Rent – wynajem samochodów w Krakowie, oferuje podstawienie i odbiór samochodów na lotnisko Balice im. Jana Pawła II, Dworzec Główny oraz w każdym miejsce w Krakowie po wcześniejszym uzgodnieniu. Oddział firmy Pro Rent w Krakowie istnieje od 2006 i jest jednym z największych oddziałów. Doświadczony zespół pracowników w wynajmie samochodów szybko załatwi z Państwem formalności tak aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się wynajętym autem. Fachowa obsługa pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego samochodu. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie posiada wielu zadowolonych i stałych klientów którzy polecają nasze usługi.

Wynajmując samochód w Krakowie będziecie Państwo mogli zaplanować podróż tak aby zwrócić auto w innych oddziałach firmy Pro Rent : w Rzeszowie, Tarnobrzegu lub w Warszawie.

Oddział firmy Pro Rent w Krakowie oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy dla firm.

Oferujemy możliwość wynajmu samochodów na kilka lat oraz możliwość odkupienia samochodów po wynajmie. Korzystając z takiej opcji wynajmu aut klient nie musi tworzyć i utrzymywać działu transportu, rozliczać szkód komunikacyjnych, prowadzenia kontroli stanu samochodów. Wynajem samochodów w opcji długoterminowej niesie ze sobą wiele korzyści o czym możecie Państwo przeczytać w zakładce „Wynajem długoterminowy”.

W naszej flocie posiadamy szeroki wachlarz samochodów. Wszystkie samochody są nowe, sprawne i na bieżąco serwisowane. Wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń oraz pakiet assistance. Oferujemy wynajem aut od najmniejszych samochodów po samochody dostawcze oraz wieloosobowe.

Oddział firmy Pro Rent w Krakowie prowadzi również wynajem samochodów z kierowcą oraz obsługę biznesową konferencji. W takim przypadku każdorazowo przygotowana jest indywidualna oferta.

Kontakt do oddziału Kraków oraz mapka ułatwiająca dotarcie do biura wypożyczalni znajdują się poniżej.

KRAKÓW
ul. Głowackiego 56
30-085 Kraków
tel. / fax (12) 635-98-95
tel. kom. +48 783-299-913
tel. kom. +48 693-884-500
e-mail: