Find Your Car

:
:

We rent cars and vans

We rent a car for short and long term for companies and private persons on preferential terms.

Safety in use

All of our cars have full insurance, also are covered by the factory warranty and assistance.

We provide 24-hour mobility

In case of accident or road collision the vehicle during the rental, we organize a replacement car and roadside assistance.

car-1.png

PRORENT

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najlepszej oferty na rynku, którą oferuje nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów. Swoją działalność prowadzimy od 2004 roku, a więc jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, które pozwala nam jak najlepiej poznać oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować usługi wynajmu samochodów na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu wynajem samochodów osobowych a także dostawczych, w naszym asortymencie znajduje się wiele modeli aut (Polo, Fiesta, Panda i inne). Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu i przystępne ceny, korzystając z naszej oferty mają Państwo możliwość wynajmu samochodów na krótszy a także na dłuższy okres czasu. Decydując się na wynajem aut w naszej firmie mogą Państwo skorzystać także z różnych usług dodatkowych, takich jak wynajem auta z kierowcą, nawigacja samochodowa czy fotelik dziecięcy.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych oferuje więc kompleksową i atrakcyjną ofertę zarówno dla nowych jak i dla stałych Klientów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z prostego systemu rezerwacji znajdującego się na naszej stronie internetowej.

0
COMPANY BRANCHES
0
CAR MODELSCAR MODELS
0
SATISFIED CUSTOMERS
0
MILEAGE

Looking for a car?

Choose and book your car from the available cars of our fleet.

Minimum formalities

Use the convenient online ordering system to reserve your chosen car model.