Wolności 90, 42-625, Ożarowice
Drugi punkt odbioru: Dworzec PKP Katowice, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
Godziny pracy
pon. - pt. 9:00 - 17:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice

Pro Rent - wynajem samochodów w Katowicach, oferuje podstawienie i odbiór samochodów na Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice, Dworzec Główny oraz w każdym miejscu w Katowicach po wcześniejszym uzgodnieniu. Doświadczony zespół pracowników w wynajmie samochodów szybko załatwi z Państwem formalności tak aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się wynajętym autem. Fachowa obsługa pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego samochodu. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach posiada wielu zadowolonych i stałych klientów którzy polecają nasze usługi.

Wynajmując samochód w Katowicach będziecie Państwo mogli zaplanować podróż tak aby zwrócić auto w innych oddziałach firmy Pro Rent: w Rzeszowie, Krakowie, Tarnobrzegu lub w Warszawie.

Oddział firmy Pro Rent w Katowicach oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy dla firm.

Oferujemy możliwość wynajmu samochodów na kilka lat oraz możliwość odkupienia samochodów po wynajmie. Korzystając z takiej opcji wynajmu aut klient nie musi tworzyć i utrzymywać działu transportu, rozliczać szkód komunikacyjnych, prowadzenia kontroli stanu samochodów. Wynajem samochodów w opcji długoterminowej niesie ze sobą wiele korzyści o czym możecie Państwo przeczytać w zakładce „Wynajem długoterminowy”.

W naszej flocie posiadamy szeroki wachlarz samochodów. Wszystkie samochody są nowe, sprawne i na bieżąco serwisowane. Wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń oraz pakiet assistance. Oferujemy wynajem aut od najmniejszych samochodów po samochody dostawcze oraz wieloosobowe.

Oddział firmy Pro Rent w Katowicach prowadzi również wynajem samochodów z kierowcą oraz obsługę biznesową konferencji. W takim przypadku każdorazowo przygotowana jest indywidualna oferta.

Znajdź auto
:
: